بزرگ کردن آلت تناسلی+انحراف آلت

بسیاری از آقایان ، بخصوص افراد مجرد ، از داشتن آلت تناسلی کوچک ناراضی اند ، نتایج حاصل از یک تحقیق نشان داده است که اکثر مردان حد اقل یک بار هم که شده است ، آرزو داشتن یک آلت تناسلی بزرگ را در سر پرورانده اند !

مقاله زیر که با تحقیق از منابع پزشکی معتبر دنیا ، تهیه شده است ، اطلاعات شما را در مورد این افسانه یا رویای دلنگیزتان افزایش میدهد ، لطفا تا اتنها مطالع بفرماید .
۱ – اندازه نرمال آلت تناسلی چه قدر است ؟
به طور نرمال بر اساس جدول مورد قبول اکثر ارئولوژیست ها ( متخصصین مجرای ادراری تناسلی ) ، میزان نرمال اندازه آلت تناسلی بین ۷.۵ تا ۱۸ سانتی متر در حالت نعوظ ( راست شدن ) میباشد و به اندازه های بالاتر یا پایین تر از این رنج ناهنجاری اطلاق میشود .
۲ – روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی چیستند ؟
سه روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی مورد استفاده در اکثر جهان است که شامل روشهای یا تمرین های کششی، پمپ های مکنده و جراحی است که از بین این سه روش تنها روش جراحی مورد تایید علمی است.
تمرین های کششی : اساس این تمرین ها به این صورت است که با افزایش میزان ورد خون به عروق ناحیه تناسلی ، موجبات نعوظ ( یا راست شدن ) آلت را فراهم میکنند و بر طبق مشاهدات انجام گرفته این روشها بیشتر در بهبود وضعیت نعوظ موثرند تا افزایش طول آلت ! ( برای نمونه میتوانید از لینک زیر یک متد ان را مطالعه فرمایید (.
پمپ های مکنده : این روش نیز به مانند روش قبلی با افزایش میزان خون در عروق ناحیه تناسلی به وسیله دستگاه های مکنده با عث نعوظ الت تناسلی میشوند ( این روش معمولا در بیمارانی که انسولین مصرف میکنند و دیابت دارند مورد استفاده قرار میگرد تا نعوظی کافی داشته باشند (.
جراحی : معتبر ترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی میباشد که در ان رابط نگه دارنده الت به بدن را قطع میکنند تا قسمتی از آلت که به طور نهفته در داخل بدن است و توسط این رباطها نگه داشته میشود ، آزاد شود و به بیرون آورده شود ، برای قطور کردن آلت هم از جایگزینی بافتهای چربی استفاده میشود ، لازم به ذکر است که نتیجه حاصله از این عمل نهایتا منجر به افزایش طول به حدود ۱.۵ سانتی متر میشود .
۳ – چرا مردان دوست دارند که آلتشان را بزرگ کنند ؟
به هزار و یک دلیل از جمله :
حسادت : اغلب مردان نسبت به آلت دیگران حسادت میکنند و در نتیجه دوست دارند که آلتشان از دوستانشان بزرگتر باشد .
خود بیمار انگاری : اعلب مردانی که دوست دارند آلتی بزرگ داشته باشند ، در حقیقت در رنج نرمال ( ۷.۵ تا ۱۸ ( قرار دارند ولی به این علت که قویا معتقدند که بیماری لاعلاجی دارند ، در صورتی که یافته های پزشکی نشان میدهد که این افراد از نظر طبیعی سالم اند و مشکلشان بیشتر مربوط به روان پریشیشان است ، در بریتانیا معمولا این افراد هنگام مراجعه برای افزایش طول الت تناسلی در ابتدا به یک روانکاو معرفی میشوند !
عدم اعتماد به نفس : این دسته از افراد نیز با وجود اینکه در رنج طبیعی هستند ولی به علت عدم اعتماد به نفس در ارضا کردن خود  و همسرشان ، گرفتار این بیماری روانی میشوند ، در حقیقت این افراد معتقدند که الت بزرگ تر به انها اعتماد بنفس خواهد داد ، در صورتی که عکس این حالت صادق است و نتایج تحقیقات نشان داده است که اغلب این افراد حتی بعد از عمل هم به این احساس دست پیدا نمیکنند ، معمولا به این گونه از افراد توصیه میشود که به جای اینکه به توانی های جسمی شان فکر کنند به توانایی های درونی خودشان اندیشه کنند تا حس اعتماد به نفسشان تقویت شود !
نداشتن درک درست از خصوصیات فیزولوپیک جنس مخالف : به اعتقاد من بیشتر مردان ایرانی در این دسته قرار میگیرند ، چون به علت نبود یک آموزش جامع و همگانی ، اکثر مردان در این تصور اند که زنان از آلت های بزرگ تر بیشتر خوششان می آیند ، که اتفاقا برعکس است چون خانمها معمولا از آلت های بزرگ تر و قطور تر بیشتر رنج میبرند و آلت های بزرگ برای زنان جزء سرد کننده ها و آزار دهنده های جنسی اند ، بزرگی بیش از اندازه الت تناسلی موجب زدگی زنان از رابطه جنسی به دلیل تحمل درد فروان در هنگام مقاربت میشود و درنتیجه در بلند مدت موجب سرد زندگی زناشویی یا خیانت زنان به شوهرانشان و رو آورد به مردانی که مهارت رابطه جنسیی بیشتری دارند تا الت گنده تری ، میشود که در یک رابطه زناشویی امری دردناک و مضر است ! ( آقایون عزیز بهتره بدونید که برای خانمها مهارت رابطه جنسیی و عشق ورزی مهمترین چیزه ، نه آلت گنده و وحشتانک (.
خطرناک بودن اعمال جراحی : بر اساس یک تحیقیق جامع در ایالات متحده ، تنها ۲۴% از اعمال جراحی افزایش طول آلت تناسلی موفقیت آمیز بوده است و در بیشتر موارد حتی جراحی هم نتوانسته است که این مشکل را برای مردان متقاضی رفع کند و همین طور بر اساس یک تحقیق دیگر خطر کوتاه تر شدن آلت و خیلی از عوارض جانبی دیگر بسیار گزارش شده است به طوریکه انجمن ارئولوژی ایلات متحده ، عمل جراحی آلت تناسلی را از جمله اعمال جراحی پرخطر معرفی کرده است .
خصلت ذاتی : بیش از ۹۰% مردان در طول دوره ای از زندگیشان ( معمولا سنین آغازین بلوغ ) از یک قسمت از بدنشان که معمولا آلت تناسلی شان است ( در خانمها پستان ها )  ، بدشان می آید که به مرور زمان این خصلت در آنها با افزایش تجربه های جنسی کاهش میابد .
۴ – راهکار چیست ؟
همان طور که مشاهده کردید ، بزرگ کردن آلت تناسلی بیشتر یک سراب روانی است تا واقعیت و نیاز درمانی ، بهترین راهکار این است که دوستانیکه دوست دارند آلت بزرگتری داشته باشند با مطالعه بیشتر در مورد ساختار فیزیولوژیک و جنسی زنان ، روشهای عشق ورزی ، هم آغوشی و نوازش را یا بگیرند تا در طول رابطه هم خودشان از رابطه احساس رضایت بکنند و هم شریکشان را ارضا نمایند ، تا از این طریق بتوانند بر حس عدم اعتماد بنفسشان فائق آیند.
لیکن چنانچه  تحقیقات دانشگاه پن ستیت  نیزتایید کرده است  احساس  رضایتمندی از شرایط بدنی در مرد و زن پیامد یکسان در انجام رفتارهای جنسی  خطرناک در آنها  ندارد ( منظور از رفتار جنسی خطرناک  سکس بدون استفاده از ابزار جلو گیری و سکس با افراد متعدد و ناشناس است  )  مردانی که خود را از نظر بدنی  متناسب ارزیابی میکنند در انجام رفتار های جنسی ریسکی و خطرناک پیشرو تر از زنان جذاب و خوش اندام عمل میکنند. مردانی که از وضعیت بدنی خود رضایتمندند بیشتر تن به برقراری رابطه جنسی خطرناک  داده و خواهان برقراری رابطه جنسی با افراد متعدد هستند  و این در حالیست که چنین  ویژگی در زنان موجود نیست . زنانی که خود را از نظر بدنی جذاب تصور میکنند هر چند مشکلی در پیدا کردن و برقراری رابطه جنسی ندارند  لیکن  کمتر تمایل به برقراری رابطه جنسی خطرناک  داشته در انتخاب شریک جنسی بسیار با احتیاط عمل میکنند.
از طرفی نگرانی از اندازه آلت تناسلی مشغولیت ذهنی بسیاری از مردان است . این دلواپسی درآقایان گاه  حالت وسواسگونه به خود گرفته و به شکل منبع اضطراب در آنها در میاید که خود منشا بی میلی جنسی در مرد و یا مشکلات انزال و نعوظ در آنها میشود . افرادی که به شکل افراطی نگران اندازه آلت تناسلی هستند از آنها  با عنوان مبتلایان به » سندرم کوچکی آلت تناسلی  » یاد میشود. جالب این است که ایندسته از بیماران معمولا از سایز نرمال و معمولی  آلت نسبت به سایر مردان برخوردارند ( نسبت به افرادی که واقعا مشکل کوچکی آلت تناسلی دارند)  جالب تر از آن این است که مردان  علی رغم  اینکه  علت نگرانی خود را عدم توانایی از ارضا شریک جنسی  خود میدانند ، 90% زنان شکایتی از اندازه آلت تناسلی مردان ندارند !
بدنبال این عدم خرسندی از شرایط بدنی عده ای از مردان به استفاده از داروها و یا ورزش های بخصوص و همچنین عمل جراحی روی میاورند که بعضا کم نتیجه بوده و صرفا از نظر ذهنی آنها را  به خرسندی روانی میرسانند.
میزان انحراف می بایست توسط پزشک مشاهده شود، اگر انحراف باعث اختلال در نزدیکی باشد با انجام اعمال جراحی قابل ترمیم است. تا زمانی که تجربه جنسی پیدا کردید صبر کنید یا اینکه برای معاینه به پزشک مراجعه نمایید. برای اینکار به یک متخصص اورولوژی (کلیه و مجاری ادراری) مراجعه کنید.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: